Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

6 грудня - День Святого Миколая.

Дата: 7 грудня 2023 о 10:07
38 переглядів

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая. Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.
Малюки завжди з нетерпінням очікують на це свято. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним, щоб нагадати як треба поводитися, – навіть різки.
Для багатьох людей дуже важливо вірити в дива, бо це дарує надію. Це свято – прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.
Така казка завітала і в наш садочок. Всі вихованці дитячого садочка з великим хвилюванням очікували на свято Миколая. І ось настав цей довгожданий момент.У святково прибраній залі із прикрашеною новорічною ялинкою вони із задоволенням переглянули святкову програму. Як завжди, музичний керівник Чубенко О.О. розробила оригінальний сценарій свята. Дошкільнята показали цікаве дійство: співали про зиму і Святого Миколая, грали у музичні ігри, розповідали вірші, водили хороводи. Діти у віршах та піснях попрохали у Святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини.
До дітлахів на свято завітали гості – вихованці вокального та театрального гуртків Березанського ЦДЮТ «Надія», які створили справжнє свято дитинства й щедрості, доброти й милосердя, дякуємо Ксенії Галь та Олені Волошиній (керівникам гуртків) за підготовку чудових номерів.
Результатом такого заходу став веселий сміх, радісні дитячі очі, атмосфера доброти і любові.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.